KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229394
nr 1522 9394
Bo von Schwerin
(1881-1940), Sverige
Oljemålning, Signerad, uppdragna ekor. Olja på pannå, 45x58 cm, yttermått inklusive ram: 57x70 cm
Bo von Schwerin, svensk bildkonstnär född 1881, död 1940.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 februari 2023
kl 19:44:06
20/2 01:54:50
Bo von Schwerin
Läs mer om Bo von Schwerin